Polityka zwrotów

Jeśli chcesz dokonać zwrotu, masz na to 14 dni od dnia otrzymania zamówienia i nie musisz podawać nam przyczyny. Każdy produkt, który chcesz zwrócić, musi być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Zwracane produkty nie mogą używane, prane lub wykorzystywane w żaden inny sposób.
 
A oto kilka wytycznych:
  1. pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu, zapakuj go razem z towarem i odeślij (robisz to na własny koszt) do nas na adres: 54-413 Wrocław, Klecińska 125 lok. 6.
  2.  zgłoś mailowo chęć dokonania zwrotu na adres: sklep@duchgor.eu podając w wiadomości: imię i nazwisko, numer zamówienia oraz numer konta bankowego do zwrotu
  3.  jeśli Twój zwrot zostanie zaakceptowany, zwrócimy Ci równowartość ceny zakupionego towaru 
Jeśli chcesz wymienić swój produkt na inny kolor lub rozmiar, zwróć niewłaściwy produkt i dokonaj nowego zamówienia. Pamiętaj, że jeśli otrzymamy towar w nieodpowiednim stanie, to zwrot zostanie unieważniony, a towar zostanie Ci odesłany.
Za przedmioty, które chcesz zwrócić, ponosisz pełną odpowiedzialność do momentu otrzymania ich przez nas. Warto ubezpieczyć przesyłkę zwrotną do wartości zwracanych przedmiotów i zachować dowodu nadania.
Procedura zwrotu zazwyczaj trwa 14 dni, w trakcie których zwrot powinien zostać odebrany i przetworzony. Zwrotu pieniędzy dokonamy zgodnie z oryginalną metodą płatności, co może potrwać do 5 dni roboczych. Będziemy z Tobą w kontakcie i poinformujemy Cię drogą mailową o zakończeniu procesu.
Poprzez dokonanie zakupu na stronie duchgor.eu akceptujesz regulamin sklepu oraz politykę zwrotów.
 
Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące swojego zamówienia, to skontaktuj się z nami za pośrednictwem:

e-mail: sklep@duchgor.eu 
telefon: (+48) 607 653 646
 

Koszyk
ZALOGUJ SIĘ
Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.