Jeśli chcesz dokonać zwrotu, masz na to 14 dni od dnia otrzymania zamówienia i nie musisz podawać nam przyczyny. Każdy produkt, który chcesz zwrócić, musi być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Zwracane produkty nie mogą używane, prane lub wykorzystywane w żaden inny sposób.
 
A oto kilka wytycznych:
  1. pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu, zapakuj go razem z towarem i odeślij (robisz to na własny koszt) do nas na adres: 54-413 Wrocław, Klecińska 125 lok. 6.
  2.  zgłoś mailowo chęć dokonania zwrotu na adres: sklep@duchgor.eu podając w wiadomości: imię i nazwisko oraz numer zamówienia,
  3.  jeśli Twój zwrot zostanie zaakceptowany, zwrócimy Ci równowartość ceny zakupionego towaru tą samą metodą, która została użyta w procesie zakupu.
 
Jeśli chcesz wymienić swój produkt na inny kolor lub rozmiar, zwróć niewłaściwy produkt i dokonaj nowego zamówienia. Pamiętaj, że jeśli otrzymamy towar w nieodpowiednim stanie, to zwrot zostanie unieważniony, a towar zostanie Ci odesłany.
Za przedmioty, które chcesz zwrócić, ponosisz pełną odpowiedzialność do momentu otrzymania ich przez nas. Warto ubezpieczyć przesyłkę zwrotną do wartości zwracanych przedmiotów i zachować dowodu nadania.
Procedura zwrotu zazwyczaj trwa 14 dni, w trakcie których zwrot powinien zostać odebrany i przetworzony. Zwrotu pieniędzy dokonamy zgodnie z oryginalną metodą płatności, co może potrwać do 5 dni roboczych. Będziemy z Tobą w kontakcie i poinformujemy Cię drogą mailową o zakończeniu procesu.
Poprzez dokonanie zakupu na stronie duchgor.eu akceptujesz regulamin sklepu oraz politykę zwrotów.
 
Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące swojego zamówienia, to skontaktuj się z nami za pośrednictwem:

e-mail: sklep@duchgor.eu 
telefon: (+48) 607 653 646